יס איי דו - yes I do - חנות לתכשיטי זהב ויהלומים
לתיאום הגעה וחניה 1700-721-721
ראשי  >  אודות

אודות

 

לצפייה ב"סירטון קצר" אודות ייס איי דו ושיטת המכירה. (כ- 2ד')

 

Yes I do הינה חלום שהפך למציאות.


ניסיון רב של שנים בייצור יהלומים ושיווקם בארץ ובעולם תוך כדי הצורך של זוגות צעירים לרכוש טבעות יהלומים מודרניות-במחירים ממקור ראשון, הביא אותנו לפתיחתה של חנות מכוונת באינטרנט עם אפשרות של מכירות אישיות ומבצעים המתעדכנים בכל חודש וכן לפתיחתה של חנות בתוך בורסת היהלומים ברמת גן.

אנחנו, ב- Yes I do, מתמחים בתכשיטי יוקרה- תכשיטי זהב, תליוני יהלומים או פלטינום משובצים ביהלומים.

 

באתר הבית תוכלו למצוא את מבחר תכשיטי היהלומים הגדול ביותר ולהתאים את התכשיט לתקציב האישי שלכם ע"י בחירת איכות וגודל היהלומים.
בקטלוג המוצרים ניתן למצוא טבעות אירוסין, טבעות יהלום, טבעות מודרניות, טבעות וינטאז',  טבעות מעוצבות, עגילים משובצים ביהלומים, צמידים, ברסלטים, תליונים ועוד...

 

ניתן לרכוש באתר ע"י הקטלוג, המכירה האישית והמבצעים וכן ע"י פגישה אישית תוך מתן הסבר והכוונה ברכישת היהלום- בתאום מראש. 

 

כמנכ"לית Yes I do, בת למשפחת יהלומנים וותיקים וחברת הבורסה ליהלומים, התואר היוקרתי והנחשב של בורסת היהלומים ברמת גן, אני מתחייבת לאמינות ויושר ולכן ברכישת אחד ממוצרי היהלומים, יקבל הרוכש במתנה תעודת הערכה של התכשיט לביטוח ובתכשיטים המתאימים גם תעודה גמולוגית של מכון חיצוני ונחשב המבטיח את איכות היהלום.

 

Yes I do צמחה וגדלה בבורסת היהלומים, מתוך חברת היהלומים הגדולה הוותיקה והנחשבת "Asherian Diamonds ltd".  חברה זו הינה יצרנית יהלומים- קונה גלם ממכרות היהלומים ומלטשת אותו לידי יהלום המוכן לשיבוץ בתכשיט ובכך אנו מבטיחים לכם תכשיט יהלומים איכותי בהוצאה כספית מינימאלית, ללא עמלות המתווכים, סוחרי הגלם והחנויות וללא העלויות הגבוהות של החזקת חנות אלא, הישר מיצרני בורסת היהלומים, מתוך בורסת היהלומים (מהיצרן ללקוח).

 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה והתייעצות- חינם, ללא כל התחייבות.

 

כשרוצים לרכוש יהלומים  חייבים להתייעץ עם מישהו שמבין, יועץ מהתחום, ויהלומים זו המומחיות שלנו...

 

 

לפרטים נוספים:

1-700-721-721

 

לצפייה ב"סירטון קצר" אודות ייס איי דו ושיטת המכירה. (כ- 2ד')

 


* ניתן לראות מגוון רב של טבעות אירוסין ותכשיטים שונים בקטלוגים באתר.