יס איי דו - yes I do - חנות לתכשיטי זהב ויהלומים
לתיאום הגעה וחניה 1700-721-721
ראשי > מרכז מידע  >  5 דברים

5 דברים

 

5 דברים שגבר צריך לדעת על רכישת טבעת אירוסין

 

"קח לך אישה ובנה לה בית" אומר אריק איינשטיין, וכך גם מיליוני אימהות יהודיות לחוצות ברחבי הארץ ובעולם. אז הגיע הרגע המאושר, מצאנו את האישה לה אנו רוצים לבנות בית, ומה לעשות, יחד עם הבית (לצד דרישות רבות ונוספות), מגיעה גם טבעת אירוסין. למרבה הצער, רוב הגברים לא מבינים דבר וחצי דבר ביהלומים (ואלו שמבינים ממש לא צריכים את המאמר הזה) ולכן כשירות להצלת המתארס המבולבל אנו מביאים לפניכם 5 דברים חשובים שכל גבר צריך לדעת לפני שהוא רוכש טבעת אירוסין לאהובתו.

 

טבעת אירוסין היא טבעת יהלום


גברים יקרים, אל תטעו לחשוב שאפשר לרכוש טבעת אירוסין ללא יהלום. נכון, זה לא זול, נכון זה לא פשוט לבחור טבעת אירוסין יהלום, אבל עובדה רווחת וקיימת היא שטבעת אירוסין מגיעה עם יהלום. אתם ממש לא רוצים לראות את הפרצוף של אישתכם לעתיד כשאתם מציעים לה נישואין עם טבעת שאין עליה יהלום.

 

כל יהלום מגיע עם תעודה


אם כבר החלטנו ללכת על זה, עכשיו מגיע השלב להבין איזה יהלום אנחנו מתכננים לקנות. כאשר מדובר ברכישת טבעות אירוסין משובצות יהלומים, חשוב מאוד לוודא כי היהלום מגיע עם תעודה גמולוגית ממעבדה מוסמכת ומוכרת אשר מבצעת את כל בדיקות האיכות הנדרשות ליהלום של אישתכם לעתיד. תעודה גמולוגית הינה תעודה ממקור חיצוני ולעולם לא תהיה מאותה החנות שמכרה לכם את היהלום עצמו, אלא אם כן בתוך החנות יש מעבדה גמולוגית המתמחה בבדיקות יהלום.

 

טווח המחירים משתנה ביותר


רכישת טבעת יהלום הינה לאו דווקא הוצאה של עשרות אלפי שקלים שתשאיר אתכם מרוששים. אל תשכחו שהרבה סטודנטים, צעירים, בני ישיבות ואף חיילים נישאים ומתארסים בכל שנה ומצליחים לממן רכישה של טבעות אירוסין עם יהלום באמצעים דלים. ראשית ניתן לבצע פריסה של תשלומים ולהיעזר גם בהורים ובמשפחה. שנית, חשוב לזכור שניתן למצוא טבעות יהלום החל ממחירי רצפה של 1,000 ש"ח.

 

 א. רכישת טבעות אירוסין – אך ורק עם אישה


נשים רואות דברים שגברים לא רואים וזאת עובדה קיימת. רצוי להיעזר במישהי שמכירה את טעמה של המתארסת הטרייה. עם זאת חשוב מאוד לוודא שהחברה לא הולכת לספר ואף לא לרמוז למתארסת שהיא הולכת לקבל הצעת נישואין בקרוב, זאת צריכה להיות הפתעה.


ב. רכישת טבעת אירוסין היא לא תורה מסיני

הדבר הכי חשוב אותו יש לזכור בעת רכישת טבעת אירוסין היא שבכל זאת מדובר רק בתכשיט, והדבר החשוב ביותר הוא האהבה שיש בין בני הזוג.