יס איי דו - yes I do - חנות לתכשיטי זהב ויהלומים
לתיאום הגעה וחניה 1700-721-721
ראשי > מרכז מידע  >  למה כדאי לקנות תכשיטי יהלומים בבורסת היהלומים?

למה כדאי לקנות תכשיטי יהלומים בבורסת היהלומים?

 

תכשיטי יהלומים לא קונים מכל אחד, לא משנה כמה זול הוא יהיה. קניית תכשיטי יהלומים חייבת להתבצע בחנות המציגה תעודות על איכות היהלומים, על איכות הזהב, העבודה והגימורים.


בנוסף, רצוי שבחנות יינתנו גם שירותי הגדלה/ הקטנה של הטבעת והסבר על כל תכשיט החל מהחומר והיהלומים המשובצים ועד התהליך של שמירת התכשיט, ניקויו ושמירתו לאורך שנים. בכמה מילים-  חנות עם אבא ואימא שניתן לסמוך עליה בעיניים עצומות.

 

כל המי והמי של עולם היהלומים נמצא בבורסה ליהלומים


קצת רקע היסטורי- בורסת היהלומים הישראלית היא מרכז היהלומים הגדול והחשוב בעולם. ישראל מייצאת יהלומים לכל העולם, ולכן מרכז הסחר של הבורסה ליהלומים אחראי ללא פחות משישים  אחוזים מהמחזור העולמי! זהו מחזור רציני ומכובד ואכן מתוך כל היצוא של ישראל בכל התחומים- היהלומים מהווים רבע .

תחת הבורסה מרוכזים מגוון רחב של בעלי מקצוע הקשורים ליהלומים- יבואנים ויצואנים, סוחרים ואלו העוסקים בעיבוד היהלום- מנסרים, מעבדים ועוד.

בורסת היהלומים מושתתת על אמינות וזכאויות לתגי חברים ואף יש אכיפה מוגברת וברורה על מנת לשמר את האמינות בין החברים.

משמע, שלרכוש מעסק או חברה הנמצאים בתוך בורסת היהלומים מהווה כבר תעודת אחריות בפני עצמה. אם מוסד בינלאומי כזה קיבל לשורותיו את החברה המסוימת והעומדים בראשה הרי שכבר אפשר לבטוח בה, ובוודאות רבה יותר מחנות לא מוכרת שנבנתה במורד העיר.

 

YES I DO היושבת בתוך בורסת היהלומים מציעה אתר אינטרנט שבו ניתן לראות את העיצובים שהחנות מציעה וגם מחירים, כדי שתוכלו לקבל התרשמות מלאה ומראש להתמקד בתכשיט שמתאים לתקציב שלכם. המחירים, אם תשימו לב מאוד אטרקטיביים. הסיבה היא לא איכות חומרים זולה ואתם יכולים להיות בטוחים שלכל יהלום ויהלום יש תעודה המורה על איכותו. אם כן מהיכן המחירים הנמוכים?

 

תכשיטי יהלומים בבורסת היהלומים

 

 

  1. המחירים נובעים מכך שהחברה לא מחזיקה חנות מפונפנת ויקרה שעולה המון דמי שכירות אלא מרכזת את הקניה באתר מאובטח לחלוטין. בעזרת הכסף שנחסך YES I DO  יכולה להוריד מחירים ולאפשר קניית תכשיטי יהלומים בורסה במחירים משתלמים.
  2. רכישת תכשיט יהלומים בשיטת הקנייה הישירה ללא עמלות מתווכים בדרך. ייס איי דו מייצרת את התכשיטים במפעל שלרשותה ושייכת לחברה לייצור וייצוא יהלומים גדולה שיושבת בתוך בורסת היהלומים.
 

אבל, קניה דרך האתר לא תמיד מספיקה ויש כאלו שמעדיפות למדוד את התכשיט או להגיע להתייעצות. לכן, ייס איי דו פותחת את דלתותיה ונותנת את האפשרות לתאום פגישה- באתר החברה תוכלו לתאם פגישת יעוץ, אחד על אחד עם איש מקצוע בכדי להתרשם מהתכשיטים בעיניים, למדוד אותם וגם לקבל הסבר מפורט על היהלומים המשובצים ועל איכותם.

 

אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של תכשיטי יהלומים אך ורק מהבורסה, ביניהם עגילי יהלומים, תליוני יהלומים ועוד.

 

אם לאחר שיטוט באתר לא מצאתם תכשיט שאהבתם, נעמיד לרשותכם צוות מעצבים שביחד איתכם ירכיב את התכשיט שדמיינתם בעיני רוחכם. בנוסף, החברה מחזיקה גם משבצים ומציעה שירותי הרחבה והגדלה של הטבעת לאורך השנים לאחר הרכישה, אחריות ועוד...

לא נמצאו תוצאות