יס איי דו - yes I do - חנות לתכשיטי זהב ויהלומים
לתיאום הגעה וחניה 1700-721-721
ראשי > מרכז מידע  >  למצוא את הטבעת שמתאימה לכם

למצוא את הטבעת שמתאימה לכם

 

עומדים לרכוש טבעת אירוסין? לפני הכול אנחנו מתרגשים ביחד אתכם ומאחלים לכם שפע של מזל טוב. עכשיו, נציין בפניכם בקצרה מה צריך לעשות בכדי לעשות רכישה מוצלחת (:


לקנות טבעת אירוסין זו אמנם פעולה טכנית פשוטה, אך יש בה כל כך הרבה ממד רגשי. בשל רגישות העניין והמשמעות העמוקה שמסתתרת מתחת לטבעת, חשוב מאוד לדעת כיצד לנהוג ואיך לפעול - על מנת להצליח לבחור בטבעת המוצלחת והטובה ביותר עבורכם.

 

להלן השלבים לרכישת הטבעת שלכם. זו שתלווה אתכם במהלך השנים ותזכיר לכם ימים מתוקים של התחלה מרגשת וקסומה.

 

הטבעת שמתאימה לכם

 

על קנייה נבונה של טבעת


  • מה אנחנו רוצים – לפני שממהרים לחנויות התכשיטים, ועוד קודם לשלב בו בוחנים דגמים שונים של טבעות, יש לחשוב מה בדיוק אתם רוצים לקנות. ויש שני פרמטרים בשלב זה. ראשית כיצד נראה התכשיט שלכם- העיצוב. איזה סגנון עיצובי יש לו ובאיזה צבע זהב הוא יהיה. הפרמטר השני הוא באשר למחיר של הטבעת. כמה אתם מעוניינים לשלם על הטבעת? מהו התקציב שעמד לרשותכם? אמנם פעמים עלולים להיתקל בקונפליקט בין שני הפרמטרים הללו. אך חשוב מאוד למצוא את הדרך הנכונה לתכשיט כלבבכם במחיר אפשרי עבורכם.
  • מה מוצע לנו בשוק – לאחר שברור לכם מה אתם רוצים לקנות אתם יכולים לצאת לחנויות ללא חשש שתתבלבלו מהמבחר. כעת עליכם להתרשם מהתכשיטים המוצעים. עליכם לבחון מה בדיוק יכול לענות על הדרישות שלכם ולהתאים לכם. אמנם יש מקרים בהם המבחר מבלבל ומשכיח מאתנו את התוכניות היפות שתכננו בבית. אל לכם להיבהל, ייתכן שיהיה עליכם לשנות מעט את המסלול או להגדיר את התקציב מחדש. חשוב מאוד שלא לאבד את שיקול הדעת אלא להתנהל בצורה מחושבת ונבונה ולהיצמד לרצונות שלכם.
  • מצמצמים את הבחירה – כעת הגיע הזמן לבחור את התכשיטים האפשריים עבורכם. ניתן לעשות זאת באמצעות פסילת התכשיטים שלא רלוונטיים בכלל. כך נעשית הבחירה קלה יותר.
  • מודדים ומחליטים – כעת הגיע הזמן למדוד את התכשיטים שעליהם אנחנו מתלבטים. מומלץ לבחון את המראה ואת השילוב של התכשיט על היד. טבעות אירוסין זהב צהוב אמורות להשתלב על האצבע ולהשלים את המראה של כף היד.
 

מתעניינים על תכשיטים מעוצבים? חושבים על רכישה של טבעות אירוסין זהב צהוב? אתם מוזמנים להתרשם מהאתר של ייס איי דו. באתר ניתן למצוא מגוון רחב של תכשיטים בעיצובים שונים עם אפשרויות למחירים שונים עבור כל מוצר. 


בואו להיות שבעי רצון מרכישה של תכשיטים מעוצבים בסגנון ייחודי ולפי הטעם שלכם! בנוסף, אלינו ניתן להגיע עם חלומות מעוצבים- כי אנחנו נגשים לכם אותם! כי יס איי דו הוקמה במטרה לספק לכל לקוח את התכשיט הרצוי לו בדיוק לפי טעמו האישי. בעזרת הידע מקצועי שלנו נבצע עבורכם את התכשיט או הטבעת שאתם רוצים לענוד.

לא נמצאו תוצאות