יס איי דו - yes I do - חנות לתכשיטי זהב ויהלומים
לתיאום הגעה וחניה 1700-721-721
ראשי > מרכז מידע  >  עשרת הדברות למתארס הצעיר

עשרת הדברות למתארס הצעיר

 

כל כך הרבה סרטים, ספרים וסדרות נכתבו על חתונה, ובמיוחד על הרגע הנפלא בו הגבר כורע על ברכיו, ומציע לאישה אותה הוא אוהב לבלות איתה את שארית חייהם באושר ובעושר עד עצם היום ההוא. מלחיץ קצת, לא? ומה אם לא נעמוד בציפיות? ומה אם זה לא כמו שהאישה ציפתה? מדריך קצר זה ינסה להכין אותנו כמה שאפשר לרגע המיוחל.

 

  1. לזכור מה העיקר – אם כבר החלטנו והאהבה קיימת זה לא משנה אם תקנה חתיכת טבעת אירוסין יהלום הוא לא מרכז חייה של אהובתך, אלא אתה.
  2. אם כבר החלטתם לקנות טבעת אירוסין מפוצצת, חשוב שהיא תקלע לטעמה של האישה, ולכן כדאי להיעזר בחברה.
  3. אם כבר נעזרנו בחברה, יש לוודא שהיא לא פטפטנית (טוב, עד כמה שאפשר) ולא תגלה דבר וחצי דבר למתארסת העתידית.
  4. אם כבר גילתה החברה הפטפטנית לחברה המתארסת את סוד הדברים עומדות בפנינו שתי אפשרויות – לשנות לחלוטין את כל התכניות ולהתחיל בתכנונים מהתחלה או פשוט לפעול כמתוכנן.
  5. גברים הם לא נשים – נשים לא חושבות כמו גברים, גברים חושבים גדול, ענק ומפוצץ ונשים חושבות מרגש, מקורי, מקסים ומפתיע. הצעת נישואין טובה לא חייבת להיות יקרה, מרחיקת לכת ומפוצצת, אבל היא כן חייבת להיות מרגשת, מפתיעה, מקורית ורומנטית.
  6. רומנטיקה היא לא מילה גיסה – גברים רבים נמנעים מלהביע רגשות מחשש להיתפס כפגיעים. אם לא עכשיו, כשמציעים נישואין לאהובת חיינו, אז מתי? הצעת הנישואין צריכה להיות מלאה ברגש מצד הגבר, ואם לא הצלחת לגרום לאהובתך לבכות (או לפחות להזיל דמעה), סימן שזה לא היה מספיק טוב..
  7. החיים זה לא סרט – צאו מהסרט. החיים הם כאן ועכשיו, מה שקורה ומה שקיים. לא צריך להרחיק לכת ולהציע נישואים כמו בסרטים, עדיף להפוך את החיים לסרט ולהציע נישואים כמו בחיים – גדולים מהחיים.
  8. לא ליפול מאמצע שום מקום – לפני שמציעים נישואים חשוב מאוד לוודא כי אהובתכם נמצאת בשלב חיים בו היא כבר מוכנה להתחתן. על פי רוב אישה שמוכנה להתחתן ולעבור לשלב הבא תרמוז במספר דרכים לאהובה שהיא מוכנה. גבר חכם ידע לקלוט רמזים אלו, ככתוב – חכם די לו ברמיזה.
  9. לשמור על אינטימיות – הצעת הנישואין היא רגע מאוד אינטימי בין הגבר לאישה, אין זה אומר שאסור לאף אחד אחר להיות נוכח, אך עיקר המפגש הוא בין הגבר לאישה.
  10. לשמור על קור רוח – זאת אותה האישה שאתם אוהבים ורוצים לבלות איתה את שארית חייכם, אין טעם לאבד את הצפון.