יס איי דו - yes I do - חנות לתכשיטי זהב ויהלומים
לתיאום הגעה וחניה 1700-721-721
ראשי > מרכז מידע  >  רוצה להציע? אצלנו יש טבעת מושלמת

רוצה להציע? אצלנו יש טבעת מושלמת

 

רוצה להציע לחברתך נישואין? זה הזמן לבחור טבעת אירוסין שתבטא את המחויבות שלך לקשר ואת רצונך למסד אותו. לשירותכם ולרשותכם מרכז לטבעות נישואין, שמציע לכם מגוון עצום של טבעות מכל הסוגים, הטקסטורות, העיצובים והסגנונות.

 

הערך הסמלי הרב שגלום בטבעות אירוסין והאפקט הרגשי החזק שנלווה להענקתה מצדיק בחירה לפי טעם והעדפה אישיים. טבעת אירוסין עם יהלום או תכשיט על פי התקציב שלכם מאפשרת לכם לבחור את הטבעת המיוחלת לאישה המיועדת בשונה מטבעות אחרות, טבעות אירוסין הן מיוחדות במינן.

 

יש מי שמייחסים להם חשיבות רבה ומחפשים את הטבעת העונה על ציפיותיהם, הטבעת המושלמת, האולטימטיבית, שאותה הם רואים בעיני רוחם בכל מקור אפשרי. 

 

מרכז הטבעות שאתם גולשים באתרו  מכנס תחת קורת גג אחת מבחר עשיר, אשר יאפשר לכל אחד ואחת מכם לבחור את הטבעת ההולמת ביותר, היפה והנוגעת ללב ביותר.  היתרון בריכוז מגוון טבעות במקום אחד ברור- הוא חוסך לכם זמן ומן הסתם גם כסף. 

 

עיניכם הרואות עדות- יפי הטבעות ניכר לעין כול, די בהסתכלות עליהן כדי לייתר כל מלת תואר לתאר אותן. לכן, זה המקום וזה הזמן שבו היחסים שלכם עולים שלב לקראת הנישואין שלכם. כאן ועכשיו תוכלו לבחור את זו שאהבה עיניכם להעניקה לזו שאהבה נפשכם.