יס איי דו - yes I do - חנות לתכשיטי זהב ויהלומים
לתיאום הגעה וחניה 1700-721-721
ראשי > מרכז מידע  >  רכישת טבעת בבחירה אישית

רכישת טבעת בבחירה אישית

 

בחירה של טבעת אירוסין צריכה להיות בחירת לב, בחירה בטעם אישי, כי הענקת טבעת אירוסין זו נתינה עם משמעות עמוקה.


תכשיט עם מהות


תכשיטים מסמלים מאז ומקדם נתינה בעלת משמעות, תכשיטים יוקרתיים עוד יותר מכך מסמלים נתינה של הוקרה, של ייקור המעמד, הסיטואציה והאדם. כאשר רמת התכשיט, האופן בו הוא נעשה והשיבוץ שקיים בו משפיעים על רמתו ואיכותו ומעידים דבר ויותר מכך על האדם הנותן. במקרים רבים התכשיט מעיד לא מעט גם על המקבל.

 

מתכת עם רמה


לא כל תכשיט הוא שווה ערך לתכשיט אחר מהותית וערכית, תכשיטים המיוצרים ממתכות יקרות כמו זהב או פלטינה הם תכשיטים יוקרתיים וראויים להינתן כסמל, תכשיטים ממתכות זולות יותר אין להם שום משמעות סמלית, זו הסיבה כי כאשר רוצים להעניק לחתן כלה, בן או בת זוג תכשיט יעניקו תכשיט זהב מקורי ולא חיקוי מתכתי ולא אמין המשדר זולות ועממיות.

 

מרעננים מתכות יוקרתיות


נראה כי ככל שחולפות השנים הצורפים אינם שוקדים על שמרים ומרעננים גם את המתכות המקוריות, היוקרתיות והיקרות, כך נראה כי יש זהב לבן שזה תערובת של מתכת לבנה ויש זהב אדום או בשמו העכשווי- זהב וורוד ועוד, כך נוצרו אפשריות שונות של הענקה בטעם ייעודי ואישי, תכשיט מותאם ומקורי לכל אחד, בגוון מיוחד ובטעם מקורי, תכשיט בגוון ייחודי.

 

טבעת בבחירה אישית

 

טבעות עם סמבוליות


 טבעות אירוסין יותר מכל תכשיט אחר הינם טבעות סימבוליות, יש להן משמעות מרחיקת לכת ומחייבת כאשר הולכים לרכוש טבעת אירוסין צריך לחשוב על הטעם ולצד זה גם על הייחודיות, ניתן למצוא היום טבעות אירוסין זהב אדום, בחירה של טבעת כזו תעשה את הטבעת שלכם לטבעת אחרת מכל מה שהכרתם.

 

טעם ייחודי ומיוחד


 כאשר תלכו לבחור טבעות אירוסין זהב אדום אצל הצורף מיד הוא יבין כי לכם יש טעם אחר, טעם ייחוד ומעניין ושרציתם  להעניק ברגע משמעותי ונכסף את הטבעת היפה ביותר, טבעות אירוסין זהב אדום במיוחד לבחירת הלב בצבע המעודן והוורדרד...

 

לנצל את המומנטום


נצלו את הרגעים המרגשים הללו לבחור את התכשיט שלכם, תנצלו את הרגעים הייחודיים הללו לבחירה אצילית וייחודית כי אין מתאים יותר מאשר טבעת בעיצוב אישי, שירגישו את הנתינה מלב ללב, כי זו מהות טבעת האירוסין, נתינה אישית עם נימה ייחודית.

 

תבחרו את שלכם מהמבחר שלנו


 באתר שלנו תוכלו למצוא מבחר טבעות מסוגים שונים לאירועים שונים, מבחר הטבעות שלנו מוצע לפניכם על מנת שתוכלו לבצע רכישה עם משמעות, רכישה נוחה וקלה, ובעיקר באתר בטוח, אתר אמין שיביא לכם את המקור, כי היופי שלכם חשוב לנו לא פחות מאשר לכם, כי המראה המושלם שלכם זה סיפור ההצלחה שלנו, שמראה טבעת אירוסין כמו שאנחנו נביא לכם זה מראה בעל משמעות.

לא נמצאו תוצאות