יס איי דו - yes I do - חנות לתכשיטי זהב ויהלומים
לתיאום הגעה וחניה 1700-721-721
ראשי > מרכז מידע  >  טבעת יהלומים רכישה חכמה

טבעת יהלומים רכישה חכמה

 

טבעת יהלומים - רכישה חכמהטבעות אירוסין מעוטרות יהלום הינו תחום שלא מוכר למרבית האוכלוסיה. פעמים רבות צצות השאלות הטבעיות, דוגמת מאיפה לרכוש את הטבעת, כמה להשקיע בה, והאם טבעת אירוסין חייבת להיות טבעת יהלום. במאמר זה ננסה לשפוך קצת אור על הנושא.

בתור התחלה עליך לזכור שהיהלום האמיתי הוא בעצם אשתך לעתיד, שאותה הרי כבר מצאת! כעת, ההחלטה הנוספת לגבי בחירת היהלום תהיה גם היא מהנה ביותר.

שנית, מומלץ שתנסה להכיר ולהבין במקצת את תחום היהלומים ומאפייני היהלום. קריאה במאגרי מידע שונים תוכל להוסיף לך ידע רב ובעת הרכישה יהיה לך בטחון רב יותר בשל הבנתך את הנושא.

נוסף על כך עליך להכיר את הסגנון של ארוסתך לעתיד מבחינת ענידת תכשיטים והעדפותיה האישיות. האם היא מעדיפה זהב לבן או זהב צהוב, האם היא אוהבת תכשיטים מאסיביים יותר או אולי סגנון עדין, וכיוב'. חשוב שתזכור כי טבעת אירוסין אינה רק סמל סטטוס אלא גם פריט אופנתי שכלתך לעתיד תשמח לענוד ולהשוויץ בה בפני העולם כולו.

טרם הקניה נסה לאתר את מידת האצבע של ארוסתך לעתיד. תוכל לעשות זאת באמצעות הנחת טבעת קיימת שלה על עיגולי מדידה  או באמצעות מדידה בחנות לתכשיטים עם טבעת קיימת שלה.

כמו כן, מומלץ לעשות סקר שוק ולבדוק מחירים במספר חנויות לפני שאתה מחליט על טבעת ספציפית. חנויות המייצרות את טבעות יהלומים למטרות אירוסין בעצמן ימכרו לך את הטבעת על פי רוב במחיר מוזל יותר ואף יש סיכוי שהטבעת תהיה באיכות גבוהה יותר מטבעות בחנויות אחרות.

הקפד להגיע לחנויות אמינות בעלות אישורים, דוגמת אישור "אמון הציבור". הבחן האם המוכר משדר אמינות והוגנות, האם הוא מקצועי, והאם החנות נותנת שירות לכל דבר ועניין גם לאחר ביצוע הרכישה. זכותך לקבל הסבר מפורט לגבי כל תכשיט או יהלום. כמו כן יש לבקש תעודות גמולוגית ליהלום ותעודת הערכה לתכשיט- חתומה על ידי בית העסק, דבר נוסף המאשר כי אפשר לסמוך על חנות זו. החנויות אשר בבנייני הבורסה ברמת גן מוכרות כחנויות המספקות סחורה איכותית ובמחירי יצרן.

בדוק מראש מהו תקציבך, וקבע את גבולותיך. חשוב לזכור כי טבעת יהלום אמנם איננה קניה זולה, אבל זו קניה משתלמת ביותר. יהלומים תמיד שומרים על מחיריהם ואף שווים עולה עם הזמן. וכמובן, טבעת היהלום תסב לארוסתך לעתיד התרגשות ואושר רב, והסכמתה להצעת הנישואין שלך כמובן שווה את ההשקעה.

לסיכומו של עניין, כאשר יודעים לקנות נכון טבעת אירוסין,  נוכחים לדעת שזה איננו דבר מסובך. אמינות המוכרים ואיכויותיהם המקצועיות יכולות לשפר בהרבה את חווית הקניה ואת בחירת הטבעת המנצחת שתגרום לארוסתך להגיד את המילים  Yes I Do.