יס איי דו - yes I do - חנות לתכשיטי זהב ויהלומים
לתיאום הגעה וחניה 1700-721-721
ראשי > מרכז מידע  >  yes-i-do מרגש

yes-i-do מרגש

 

טבעות אירוסין 

הענקת טבעת אירוסין וענידתה היא אות וסימן מוחשי למחויבות הזוגית, היא המבוא לנישואין, הצעד שלפני החופה והקידושין. בחירת טבעת נישואין היא מעשה אינטימי. יש בה ביטוי להערכת בן הזוג את בת זוגו, את אהבתו, את נכונותו להשקיעה בה את הטוב והיפה שהיא ראויה לו. 

 

כאשר בוחרים טבעות נישואין ודאי עדיף לעשות זאת  במרכז שמתמחה בהיצע עשיר של טבעות בפרט ותכשיטים ויהלומים בכלל. 

 

אין מרגש יותר מאשר שמיעת המלים Yes I do להצעת הנישואין, המהווה אות וסימן לגבר ומן הסתם גם לאישה לפנק זה את זה במשהו שיקר ללבם, ומבטא את עומק הקשר ומידת הרצינות והמחויבות הדדית.

 

לפניכם מגוון עשיר של טבעות אירוסין. חנות מקוונת, הפתוחה 24/7 היא, בעצם, קטלוג ווירטואלי המאפשר לכל אחד ואחת מכם בחירה חופשית במקום ובזמן הנוחים לכם.

רבים בוחרים טבעות אירוסין משובצות יהלומים או אבני חן יקרות ויוקרתיות אחרות.

 

כאן תוכלו להתוודע אל סוגים שונים ומגוונים של טבעות עם יהלומים בצורות חיתוך שונות המנצנצים אורות שונים. תוכלו לראות טבעות מסוגים שונים, מודרניות ווינטאג', משובצות יהלומים או בלעדיהן ושפע של תכשיטים שונים כגון: תליונים, צמידים, שרשראות, עגילים ועוד.

 

מי מכם שמתכננים לרכוש טבעת אירוסין יכולים להזמין טבעת בעיצוב אישי ולקבל את כל המידע והייעוץ העשוי לסייע להם בבחירת הטבעת האולטימטיבית. יצוין כי קיומה של החנות הווירטואלית מוזיל את העלויות הכלליות מאחר שאין צורך במתווכים ובשכירת חנות פיזית. הזמנת הטבעת מהיצרן וקבלתה על ידי הלקוח ללא "גוזרי קופונים" בדרך מאפשרת לרוכשי הטבעות והתכשיטים ליהנות ממחיר תחרותי אטרקטיבי ומשתלם.

 

אם הלב שלכם אומר לכם שהגיעה עת לבחור טבעת אירוסין (והלב, אתם יודעים, לעולם לא משקר) אתם יכולים לעשות כאן ועכשיו את הצעד הראשון בדרך לבחירה הטובה, היפה והמרגשת. מזל טוב!