כל היהלומים שלנו טבעיים בלבד - באתר ובחדר התצוגה
כל היהלומים באתר ובחדר התצוגה שלנו הינם יהלומים טבעיים בלבד
YES I DO
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 1-700-721-721
catalog

סט טבעות

קטגוריות
בחר צבע
מידת טבעת
בחירת הסוגר של העגיל
מיין מוצרים לפי

סט טבעות

בקטגוריה זו ניתן למצוא סטים של טבעות אירוסין וטבעות חישוקי יהלומים או טבעות חישוקי זהב- טבעות נישואין כשרות, תואמות.

בשנים האחרונות יותר ויותר נשים אוהבות להצמיד את טבעת האירוסין לטבעת תואמת על אותה האצבע, וכאן אנו נותנים את המענה הנכון- עם וללא יהלומים. המראה המתקבל הוא עשיר ואופנתי יותר.

ניתן לרכוש את טבעות הנישואין ולהגיע ולשבץ אותה ביהלומים אחרי אירוע "החופה והקידושין" (;

חנויות התכשיטים מציעות מבחר רחב של מוצרים. תכשיטים מסוגים שונים ודגמים מגוונים עומדים למכירה. מה מתאים לכם מכל המבחר? כיצד בוחרים?

לא קל לבחור תכשיט. המגוון העצום שבחנות עלול להקשות עליכם את הבחירה, ולגרום לכם להתבלבל. מה באמת אתם רוצים? איזו טבעת אתם אכן רוצים לרכוש? כדי להצליח בקניה שלכם עליכם לכוון את עצמכם בצורה נכונה ולפעול בחכמה. כך תצליחו לבחור את התכשיט המתאים והרצוי לכם. זה שתהיו מרוצים ממנו לאורך זמן.

סט טבעות – כך בוחרים

• מה אתם מחפשים? לפני שאתם יוצאים לחנויות התכשיטים עליכם לחשוב עם עצמכם, ולהחליט מה בדיוק אתם מחפשים. מהו התכשיט שאתם מעוניינים לרכוש? למעשה קל הרבה יותר לבחור לאחר שיש לנו דעה מגובשת בעניין. כך אפשר לבחור ולרכוש סט טבעות מוצלח שעונה על הדרישות.

• אילו חנויות באות בחשבון? לאילו חנויות אתם מתכוונים ללכת לחפש את הסט שלכם? האם אתם מכירים חנויות תכשיטים באזור המגורים שלכם? האם רכשתם בעבר תכשיט והייתם מרוצים מהחנות ומהשירות שקיבלתם? כדאי לכם לשקול מראש מהן האפשרויות שלכם, ואילו חנויות עשויות לספק לכם את המוצר שאתם מחפשים.

• מהו התקציב שלכם? חשוב לתכנן את עצמכם מבחינה תקציבית. כמה כסף אתם מעוניינים לשלם עבור סט הטבעות? שימו לב שיש מבחר רחב של תכשיטים, וגם המחירים שלהם משתנים בהחלט. ניתן לבחור סט יוקרתי משובץ ביהלומים יקרים, ואפשר גם לבחור סט שבו משובצים מעט יהלומים, או יהלומים זולים יותר.

• על צבע הזהב – האם ברור לכם איזה צבע זהב אתם רוצים לקנות? יש תכשיטי זהב שעשויים מזהב צהוב, לעומת תכשיטים מזהב לבן. יש כן הרבה מקום לטעם אישי, אך חשוב לשים לב לכך שיש להתאים את צבע התכשיט לגוון העור של מי שילבש אותו. כיוון שלא לכל אחד מתאים כל צבע.

• מדדו את התכשיטים – כמה חשוב למדוד את הטבעת על היד שלכם, כדי לבחון את המראה שנוצר כאשר הטבעת ענודה על האצבע שלכם. המראה שמתקבל ייתן לכם כלים לקבלת ההחלטה שלכם.


בואו אלינו ל- YES I DO לבחור את התכשיט המושלם שלכם! אצלנו אתם מקבלים שירות מעולה ויחס אישי לקניה מוצלחת!