כל היהלומים שלנו טבעיים בלבד - באתר ובחדר התצוגה
כל היהלומים באתר ובחדר התצוגה שלנו הינם יהלומים טבעיים בלבד
YES I DO
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 1-700-721-721
catalog

טבעות

קטגוריות
בחר צבע
מידת טבעת
בחירת הסוגר של העגיל
מיין מוצרים לפי

טבעות

כאשר החתן הנרגש עומד בפני הרכישה המשמעותית של טבעת אירוסין הוא עשוי למצוא את עצמו מתבלבל מההיצע. איך בוחרים מתוך ההיצע העצום? על מה חשוב לשים דגש? אל איזה חנות כדאי לפנות?

אין ספק כי היום בו אתם יוצאים לרכוש את טבעת האירוסין הינו יום מרגש ומיוחד. אתם עומדים בפני היום המשמעותי ביותר בחייכם, היום אשר עומד לשנות את הסטטוס שלכם – כאשר בקרוב מאוד תקימו את ביתכם המשותף ותצאו לחיים משותפים כזוג נשוי לכל דבר ועניין. הסימבוליקה של טבעת האירוסים מסמלת יותר מכל את הקשר ההולך ונרקם כאשר למעשה זהו הצעד הראשון והרשמי אשר קושר את גורלכם יחד.

ביום זה אתם בוודאי נרגשים במיוחד ולא ממש יודעים איך לבחור את הטבעת. על איזה סדר גודל של מחיר כדאי ללכת? איזה סוג טבעת לרכוש? איזה צבע זהב להעדיף? ובכלל אל איזה בית עסק לפנות? בדיוק לשם כך אנחנו כאן. כדי להדריך אתכם – איך לבחור את הטבעת הנכונה והמתאימה לכם.

מידה מתאימה - אז דבר ראשון זוהי ההתאמה מבחינת המידה. הטבעת – יותר מכל תכשיט אחר – דורשת התאמה לפי מידה. שלא כמו שרשרת יהלום, עגיל יהלומים או צמיד יהלומים. על כן, בדקו מה היא המידה הדרושה והקפידו על הבחירה במידה ובגודל המתאימים. אם הטבעת לא תהיה מתאימה להיקף האצבע הרי שעלול לקרות אחד מהשניים. או שהטבעת תנשור מהאצבע ותיעלם, היות וקשה מאוד לשמור על טבעת שהיא גדולה מידי. או לחילופין – בגלל שהיא תהיה קטנה ידי – הטבעת פשוט לא תהיה שימושית...

טעם אישי – זו שאמורה לענוד את הטבעת אמורה גם לאהוב את הסגנון ואת העיצוב שלה. על כן, שימו לב ואל תיסחפו אחר דגמים או דוגמאות מבלי להתחשב בזו שאמורה לענוד את הטבעת. אם היא תאהב את הטבעת היא גם תשתמש בה.

תקציב – כאשר אנחנו נכנסים לבית העסק או אל חנות התכשיטים אנחנו רואים מגוון גדול של טבעות בטווח רחב מאוד של מחירים. ישנם טבעות במאות שקלים ויש גם באלפי שקלים או אפילו יותר. לא תמיד תהיה הטבעת הכי יקרה- זו שתתאים לכם ולא רק מבחינת המחיר.
על כן, זכרו לא רק המחיר יקבע את איכות התכשיט ואת יוקרתו. מסיבה זו, חשוב מאד שתיצמדו לתקציב אשר עומד לרשותכם.

בית עסק אמין – לא כל מי שמוכר תכשיטים הוא אדם אשר תוכלו לסמוך כי הוא אכן מוכר זהב טהור וחומרים אמינים.
על כן, חשוב מאוד לפנות אל חנות מוכרת אשר ידועה כאמינה וישרה ורק שם לבחור את התכשיט היקר מכל הבחינות.


ושיהיה במזל טוב!