כל היהלומים שלנו טבעיים בלבד - באתר ובחדר התצוגה
כל היהלומים באתר ובחדר התצוגה שלנו הינם יהלומים טבעיים בלבד
YES I DO
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 1-700-721-721
catalog

צמידי יהלומים

קטגוריות
בחר צבע
מידת טבעת
בחירת הסוגר של העגיל
מיין מוצרים לפי

צמידי יהלומים

צמיד יהלומים זהו תכשיט חינני ונאה לעין. כמעט ואין אישה אשר תוותר על צמיד יפה. בעוד הטבעת היא לא תמיד נוחה והיא לעיתים מציקה על האצבע – הרי שהצמיד בדרך כלל אינו כזה – בתנאי כמובן שהוא במידה הנכונה והמתאימה – על כן, כדאי להשקיע בצמיד יפה אשר יעניק לעונדת אותו, את החן ואת ההדר אותו מסוגל רק הצמיד להעניק.

צמידי יהלומים אלו צמידים אשר מעניקים לכל מי שעונד אותם את החן המיוחד ואת היופי של תכשיט זהב מחמיא במיוחד. כאשר מדובר בצמיד אשר משובץ יהלומים – הרי שמדובר בצמיד נוצץ שיזרוק נגוהות וניצוצות של אור וברק ויעניק לעונדת אותו מראה עשיר ויוקרתי אשר יבליט את טבעות אירוסין.

על מה יש לשים דגש בעת הבחירה של צמיד יהלומים?

פונים אל בית עסק אמין – לפני הכול – אנחנו חייבים לפנות אל בית עסק אמין אשר עליו נוכל לסמוך כי הוא ימכור לנו רק תכשיטים אמינים ומקוריים. הזהב יהיה זהב ומקורות התכשיט יהיו אמינים.

מתאימים את הצמיד למטרה – צמיד יהלומים הוא כאמור תכשיט חינני במיוחד, אך זאת רק כאשר הוא מתאים הן לבגד והן לאופי של זו העונדת את הצמיד. אם לא נתאים את הצמיד לבגד הוא יהיה חסר טעם או שהוא כלל לא יבלוט ולא נראה אותו. על כן, אם אנחנו רוכשים אותו לרגל אירוע מסוים – עלינו לבחון ולבחור את התכשיט בהתאם לבגד אשר אותו נלבש באותו אירוע או באותה הזדמנות.

בוחרים את הצבע – אז ברור שאנחנו מדברים על צמיד העשוי זהב, אך כידוע גם בתוך הקטגוריה של זהב ישנם גוונים וצבעים שונים. יש את הזהב הלבן ויש את הזהב הוורוד ויש כמובן את הזהב שכולנו מכירים שהוא הזהב הצהוב.
בדרך כלל אוהבת כל אישה להיצמד לאחד הצבעים והם אלו המככבים בכל סט התכשיטים שלהם. על כן, אם אנחנו רוצים להפתיע – די אם נציץ בקופסת התכשיטים בכדי לדעת במה לבחור.

מגנים על עצמינו מפני טעויות – אם בחרנו לרכוש את הצמיד בהפתעה כדי להעניק אותה לאישה – חשוב מאוד לוודא כי ישנה אפשרות החלפה. תנאי החזרה נוחים – זה האלף בית בכל מה שקשור ברכישת תכשיטים. במקרים רבים – תכשיטי יוקרה הם מוגבלים מבחינה זו ועל כן יש לשים לב לכך כי קבלנו את כל המסמכים הדרושים את חשבונית המס אשר מפרטת מה קנינו. ריכוז הזהב, משקלו, קראט היהלומים וכדומה. כמו כן במקרים רבים נזדקק גם למסמכי שמאות, קבלה המפרטת את תנאי החזרה וכו' .