כל היהלומים שלנו טבעיים בלבד - באתר ובחדר התצוגה
כל היהלומים באתר ובחדר התצוגה שלנו הינם יהלומים טבעיים בלבד
YES I DO
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 1-700-721-721
catalog

תכשיטים מעוצבים

קטגוריות
בחר צבע
מידת טבעת
בחירת הסוגר של העגיל
מיין מוצרים לפי

תכשיטים מעוצבים

תכשיטים מעוצבים, חנויות לממכר תכשיטים – יש הרבה. אם רק נצא לקניונים השונים או לכל אזור חנויות אחר – נוכל למצוא שורה ארוכה של חנויות תכשיטים. אך בעוד שחנות תכשיטים רגילה למעשה מתווכת תכשיטים של יצרניות שונות – הרי שיש את אלו המציעים לנו תכשיטים מעוצבים. תכשיטים מיוחדים ומושקעים אשר נעשים בדרך כלל בעבודת יד עם הרבה אהבה והשקעה.

אם אנחנו רוצים לצאת ולרכוש תכשיט זהב – יש לנו מגוון גדול של אפשרויות. אנחנו יכולים לבחור בחנות תכשיטים מתוך מבחר חנויות המציעות את מרכולתן לכל דורש. אך קיים הבדל גדול בין חנות תכשיטים רגילה וסטנדרטית – לבין חנות תכשיטים אשר עוסקת בייצור ובמכירה של תכשיטים מעוצבים. התכשיטים המעוצבים אלו הם תכשיטי הרבה יותר מיוחדים, הרבה יותר מקוריים וכמובן גם הרבה יותר יקרים.

תכשיטים מעוצבים – למי שמבין באמת בתכשיטים

אז יש כאלו ש'דברו אליי בזהב' אינו מחייב דווקא את הזהב המושקע והמעוצב. כל תכשיט זהב יכבוש את ליבם ויגרום להם להתרגש מהמחווה הזהובה... אך יש את אלו אשר מבינים היטב בתחום הזהב והתכשיטים. כאשר אנחנו רוצים להפתיע אותם – אנחנו חייבים להשקיע קצת (או הרבה...) יותר. בדרך כלל התכשיטים המעוצבים – הם אלו אשר יתנו את המענה המושלם עבור כל אלו.


על מה יש לשים לב בעת קניית תכשיט מעוצב?

• אופנה – כמו בכל דבר, גם בתכשיטים יש עניין של אופנה. אך חשוב לדעת כי אם בביגוד אנחנו מסוגלים להתאים את עצמנו לאופנה בגלל המחירים היחסית לתכשיטים – הסבירים יותר – הרי שכאשר מדובר בתכשיט – שם לא תמיד נוכל לעמוד בעלויות הגבוהות של החלפת הקולקציה בכל עת. על כן – חשוב להשקיע בבחירה נכונה וחכמה של תכשיט אשר יוכל לענות על ההתאמה מבחינת  קלאסיקה ואופנה.

• מחיר – מחיר הזהב נמדד בגרמים. כאשר אנחנו רוכשים תכשיט זהב אנחנו משלמים על כל גרם מחיר יקר. מלבד החומר – ישנו כמובן גם העיצוב אשר עליו אנחנו משלמים. על כן, כאשר אנחנו באים לרכוש את התכשיט המעוצב –עלינו לשים לב ולבדוק על מה בעצם אנחנו משלמים והאם אכן התכשיט יענה על כל הציפיות שלנו.

• ביטוח – חשוב לנו מאוד לוודא ולבדוק כי התכשיט אשר אותו אנחנו בוחרים הוא תכשיט בטוח. תכשיט אשר נוכל להיות בטוחים כי הוא אמין, עשוי ומיוצר מהחומרים הנכונים ואשר ייתן לנו את התמורה המלאה להשקעה שלנו.

אם נשקיע ונשים לב לכל הפרטים – נוכל להיות רגועים כי בחרנו בתכשיט הנכון והמתאים.

 

לחזרה לדף הבית: לחץ כאן