יס איי דו - yes I do - חנות לתכשיטי זהב ויהלומים
לתיאום הגעה וחניה 1700-721-721
ראשי > מרכז מידע  >  בואו לעצב את טבעת החלומות שלכם!

בואו לעצב את טבעת החלומות שלכם!

 

הגעתם סף סוף לרגע המאושר שלכם, הנה אתם עומדים לרכוש טבעת יהלום לרגל האירוסין. אצלנו תוכלו למצוא טבעת יוקרתית ומעוצבת בדיוק לפי טעמכם האישי.


אם אתם מסוג האנשים שמתקשים להיצמד למוצרים שנמצאים בחנויות, ואתם יודעים בדיוק מה אתם רוצים למצוא - הגעתם מקום הנכון. אנחנו חברה המייצרת תכשיטי יוקרה במשך שנים. במהלך השנים הללו גילינו את הצורך שך חלקכם לעצב על פי טעמכם האישי את התכשיט שלכם ובעצם- להגשים לכם חלום. הכרנו את הלקוחות שמבינים בתחום ויודעים מה בדיוק הם רוצים לענוד - לכן אנחנו עובדים בצורה שונה מכולם. אצלנו תוכלו להזמין את הטבעת המוצלחת והנכונה ביותר בדיוק לפי הרצון שלכם. כי אצלנו מייצרים את הטבעות בהתאם לדרישות הלקוחות ולפי הפירוט של ההזמנה שלהם. כי המטרה שלנו היא לספק לכל אחד את המוצר המושלם על פי רצונו.

 

טבעת החלומות שלכם

 

מה חשוב לכם שיהיה בטבעת?


לפני שאתם בוחנים את הטבעות ומחליטים מה להזמין אתם צריכים להיות מוכנים. וזה אומר שאתם אמורים להחליט על מה אתם הולכים ומה בדיוק אתם רוצים. קראו על כך להלן:

 

  • עיצוב – טבעות הן אמנם פריט קטן יחסית, אך למרות זאת הן בעלות נוכחות ניכרת על כף היד. מסיבה זו חשוב לנו למצוא טבעת שמעוצבת בחן ומוצאת חן בעינינו. יש אנשים שייכנסו לחנות תכשיטים, יעיינו במוצרים המוצעים בחנות ויימצאו בקלות מספר טבעות שמוצאות חן בעיניהם. אבל יש אנשים מסוג אחר. אלו שלא יוכלו למצוא בקלות טבעת שמוצאת חן בעיניהם. הם יעדיפו למצוא את המקום שיעצב את הטבעת על פי ההזמנה שלהם.
  • עלות – תכשיטים הם מוצר יקר לכל הדעות. אם כי תחת הכותרת יקר ניתן להבחין בפערי מחירים גבוהים מאוד. הפערים הללו הם תוצאה של עלויות המרכיבים ושווי היהלום, וכן כתוצאה מעלויות הייצור העיצוב. אצלנו אתם יכולים להרכיב תכשיט כלבבכם בהיצמדות לתקציב שעומד לרשותכם. מה שאומר שאתם יכולים לבחור טבעת מסוימת ולהצמיד אליה יהלום בעלות שמתאימה ליכולת שלכם, ובכך להשיג תוצאה מושלמת ומתאימה לתקציב שלכם.
  • התאמה לכף היד – הטבעת צריכה להתאים לכף היד ולהשתלב במראה, כשהיא ענודה על האצבע. יש לשים לב לצבע של הזהב ביחס לצבע העור של מי שיענוד את הטבעת. גם בעניין זה ניתן לשנות ולהחליף עד שמוצאים את הטבעת המוצלחת שמתאימה לצרכים ולרצון שלכם. הטבעת שתענדו בגאווה על היד.
 

טבעות בעיצוב אישי קונים אצלנו! אנחנו בייס איי דו ממתינים לכם עם קטלוג עשיר ומגוון רחב של פריטים. כך יתאפשר לכם לבחור את הטבעת עליה אתם חולמים! אם אתם מחפשים לרכוש טבעות בעיצוב אישי אנחנו הכתובת שלכם. צרו עמנו קשר התרשמו ממבחר טבעות אירוסין מיוחדות ושלל תכשיטים ובחרו את התכשיט שלכם!

לא נמצאו תוצאות