יס איי דו - yes I do - חנות לתכשיטי זהב ויהלומים
לתיאום הגעה וחניה 1700-721-721
ראשי > מרכז מידע  >  תכתירו את הטבעת שלכם

תכתירו את הטבעת שלכם

 

טבעת עם עיצוב מלכותי משווה ליד יוקרה, למרות שהנוכחות שלה היא לא גדולה אבל מרשימה ומושכת.


כוחה של טבעת


עיצוב טבעות היה מאז ומעולם תחום רחב של אומנות, טבעות קיימות במגוון סגנונות, כאשר אלו היוקרתיות משולבות באבני חן ויהלומים, יש טבעות בעלות סגנון חלק ללא עיטורים אבל הרגש נמצא מאחוריהן מדבר ואומר את דברו בלי מילים, כשאתם הולכים לבחור את הטבעת הנבחרת תזכרו את המשמעות של הבחירה כדי שתבצעו בחירה מושכלת, בחירה ייחודית, בחירה של טבעת.

 

טבעת עם שם פרטי


לכל תכשיט יש אופי ויש מקוריות ומה שמעניין בטבעות שבניגוד לתכשיטים אחרים לטבעות יש שמות והן מחולקות לפי קבוצות, כותרות כמו משפחות של טבעות לדוגמא יש טבעות אירוסין, טבעות כתר, טבעות חותם ועוד, נראה כי לטבעת בניגוד לתכשיטים אחרים יש משמעות עמוקה ונסתרת, למרות המראה הקטן יחסית שלה המשמעות והנראות שלה בולטת, משקפת ומשדרת הרבה יותר מתכשיט, יש לה משמעות עם מהות.

 

טבעת אצילית

 

נוכחות מרשימה


 כמו בדוגמא של טבעת כתר, טבעת כתר הינה טבעת המעוצבת בצורת כתר הביצוע משתנה מטבעת לטבעת ובהתאם לשילובים הקיימים בה כמו אבני חן צורתם וגדלם או טבעת העשויה כולה מזהב כאשר זיזים בולטים עולים על האצבע ויוצרים מראה של מלכות, טבעת כתר יכולה להיות גדולה ובעלת נוכחות והיא יכולה לעומת זאת להיות קטנה אך משמעותית, זה הייחודיות של טבעות כתר, העוצמה והמלכותיות ללא כל  קשר לגודל ולצורה.

 

טבעת מקורית מכל היבט


חשוב לבחור טבעות במקום ממותג, כל טבעת ובמיוחד טבעת שמשובצים בה יהלומים, כי כשצריך איכות ורמה אי אפשר ליפול לידיים של שרלטנים, חייבים להיות בטוחים שהעברתם את הכסף לידיים בטוחות והטבעת שלכם עשויה מחומרים מקוריים ואיכותיים, כי גם זהב יש מעורב ויש מקורי ואיכות צריכה מקוריות, צריכה אמינות, צריכה גימור מושלם בידי אומן.

 

כתובת ברורה לטבעת איכותית


אז תדעו שיש לכם כתובת לרכישת טבעת תוכלו להתרשם ממבחר הטבעות שמוצגות לפניכם באתר שלנו, תוכלו לבחון את הטבעת שאתם מתחברים למראה שלה, שהגוון והדגם מדבר אליכם ובו אתם מוצאים את שאהבה נפשכם, האתר שלנו ידידותי ומזמין כך שתוכלו להיות בטוחים שהרכישה שלכם נעשית תחת תאורה מתאימה. שהבחירה שלכם היא בחירה שקולה עם טעם ועם עוצמה.

 

שומעים את המראה ואת הצלילים


 חשוב לנו שתהיו מרוצים זה עומד לנו בראש סדר העדיפויות, שהתכשיט שבחרתם יהיה לטעמכם שתרגישו בכול עת שתענדו אותו כי הבחירה שלכם הייתה בחירה מוצלחת, תשבו עם עצמכם, תדונו עם בן הזוג, תתחברו באמת לבחירה שלכם כדי שתמיד תרגישו שהטבעת שלכם אומרת לכם את המילה אותה רציתם לשמוע, שהמראה של היד שלכם כאשר היא ענודה בטבעת שבחרתם עונה על הדרישות שאותם רציתם למלא בעת ענידת הטבעת.

לא נמצאו תוצאות