יס איי דו - yes I do - חנות לתכשיטי זהב ויהלומים
לתיאום הגעה וחניה 1700-721-721
ראשי  >  אמנת שירות

אמנת שירות

 

מתחייבים לשמירת פרטיות
אנו מתחייבים לשמור את המידע שנמסר לנו בצורה מאובטחת. כמו כן אנו מתחייביםלא לגלות ולא להעביר מידע הקיים אצלנו לאחר, למעט מידע הנדרש לצורך השלמת הרכישה.
ערבים לכספכם
ברכישת תכשיטים אתם מחפשים מקום בטוח, אנחנו מתחייבים כי בכל קניה תקבלו את המוצר שרכשתם או את מלוא כספכם חזרה במידה ולא קיבלתם את התכשיט.

מתחייבים לקניה מאובטחת
כאשר אתם מבצעים רכישה ב"ייס איי דו" אתם מצטרפים ללקוחות רבים שביצעו הזמנה מאובטחת באתר. המידע שתמסרו לנו מאובטח בפרוטוקול מוצפן אשר אינו מאפשר לגולשים אחרים לצפות בפרטים שאתם מעבירים לנו. המידע שנמסר לנו על ידכם נשמר במחשבי החברה בצורה מאובטחת ומוצפנת.

 

מתחייבים למסחר הוגן
אנו מכירים בכך שמסחר הוגן הוא מאבני היסוד של אתר קניות. לפיכך אנו מתחייבים שלא להתערב במכירות ו/או להפעיל מערכת אוטומטית אשר תתערב כאמור.  "ייס איי דו" הוקמה ע"י חברת בורסת היהלומים אדווה אשריאן- אהרוני ולה מוניטין של שנים בתחום תוך כדי שמירת טוהר מידות גבוה כיאה לחברת בורסה.

מתחייבים לגילוי נאות
אנו מתחייבים להציג בפניכם בכל מכירה את כל המידע המהותי והרלוונטי אודות המוצר, וזאת כדי לאפשר לכם לבצע רכישה נבונה ומושכלת. תחום היהלומים הינו מורכב, אנחנו מתחייבים להסבר מפורט ובנוסף הדרכה טלפונית חינם לכל המעוניין.

מתחייבים למחיר אטרקטיבי
כאשר בחנויות ובקניון מרוויחים על גביכם עמלות ודיבידנדים, אנחנו ב"ייס איי דו" מתחייבים לשמור על רמת מחירים שרק יצרן יהלומים ותיק יכול להרשות לעצמו. מחירי סיטונאי ברמת גימור בורסאית.